Кардіолог

uslugi-vracha-kardiologa

Запис на прийом

Запис на прийом

Дякуємо, що скористалися послугою on-line записи. Ми передзвонимо Вам, в самий найближчий час.

КАРДІОЛОГ - діагностика і лікування захворювань серцево-судинної системи, вад серця. Якщо Вас турбують: скачки тиску, поява задишки при звичайних навантаженнях, кашель після підйому по сходах, відчуття «зупинки» серця або перебоїв в його роботі, відчуття стиснення в грудях, головний біль, головний біль, що посилюється при фізичному і емоційному навантаженні, набряклість на обличчі і ногах, підвищення рівня холестерину - зверніться до кардіолога. Не чекайте, коли серце почне втомлюватися.

Для того щоб на 40% зменшити ймовірність розвитку серцево-судинного захворювання, досить один раз на рік відвідувати лікаря-кардіолога. Якщо ж при профілактичному відвідуванні буде виявлена ​​будь-яка патологія або ризик її розвитку, то лікар допоможе скорегувати спосіб життя і призначить своєчасне лікування для профілактики грізних ускладнень.

Гіпертонічна хвороба, різні порушення ритму серця, стенокардія - наслідки підвищеного вмісту холестерину в крові. Не пропустіть початок захворювання. Для цього потрібно зовсім небагато часу - узгодьте з лікарем регулярність огляду і відвідуйте його в обумовлений час. Зручність, комфорт і найсучасніша діагностична та лікувальна апаратура медичного центру дозволять провести всі необхідні процедури в одному місці, без утомливих переїздів і переходів.

Найменування послуги Вартість, грн
Консультація лікаря кардіолога 350
Консультація лікаря кардіолога к.м.н. 400
Повторна консультація 250/350
ЕКГ, з описом 150
Ехо КГ (УЗД серця) 420

Наші партнери