Гастроентеролог

uslugi-gastroenterologa

Запис на прийом

Запис на прийом

Дякуємо, що скористалися послугою on-line записи. Ми передзвонимо Вам, в самий найближчий час.

Гастроентеролог - діагностика і лікування захворювань травного тракту. Широкий спектр сучасних лабораторно-діагностичних досліджень.

Найменування послуги Вартість, грн
Консультація лікаря гастроентеролога 350
Повторна консультація 250
Консультація лікаря гастроентеролога на дому 650
УЗД черевної порожнини, + нирки 350

Сьогодні кожен десятий житель України страждає яким-небудь захворюванням органів травлення. Це пов'язано з прискоренням ритму життя, ускладненням екологічної обстановки, стресами, які почастішали, погіршенням якості та появою нових харчових продуктів.

Нерідкі випадки, коли захворювання органів травлення не піддаються лікуванню і вважаються хронічними.

Причина таких станів часто криється в тому, що вони протікають на тлі інших захворювань, наприклад, тонзиліту, вегето-судинної дистонії, астено-невротичного синдрому та ін. Або навпаки, причиною хронічних захворювань різних органів може бути патологія в кишечнику. Так, наприклад, затяжні кандидози в гінекології, що не піддаються лікуванню і переходять у хронічні інфекції в урології, дермато-венерології, косметології часто є наслідком нерозпізнаних захворювань органів травлення. У цьому випадку успіх лікування залежить від досвіду і кваліфікації лікаря, його здатності встановити всі причини захворювання і провести комплексну терапію.

У нашому медичному центрі для кожного пацієнта за результатами обстеження розробляється індивідуальна схема лікування. При цьому ведеться постійне відстежування ефективності лікування, як за об'єктивними даними аналізів, так і з суб'єктивних відчуттів пацієнта. Все це дозволяє досягати позитивних результатів навіть в найскладніших випадках захворювання.

Проводяться всі види діагностики захворювань органів травлення, в тому числі лабораторні, вірусні дослідження, визначення Helicobacter pylori, оцінка функціонування сфінктерів жовчних проток.

Наші партнери