Гастроентеролог

uslugi-gastroenterologa

Запис на прийом

Запис на прийом

Дякуємо, що скористалися послугою on-line записи. Ми передзвонимо Вам, в самий найближчий час.

Гастроентеролог - діагностика і лікування захворювань травного тракту. Широкий спектр сучасних лабораторно-діагностичних досліджень.

 

 

Найменування послуги Вартість, грн
Консультація лікаря гастроентеролога 220
Повторна консультація 160
Консультація лікаря гастроентеролога на дому 350
УЗД черевної порожнини, нирки 280

 

Сьогодні кожен десятий житель України страждає яким-небудь захворюванням органів травлення. Це пов'язано з прискоренням ритму життя, ускладненням екологічної обстановки, стресами, які почастішали, погіршенням якості та появою нових харчових продуктів.

Нерідкі випадки, коли захворювання органів травлення не піддаються лікуванню і вважаються хронічними.

Причина таких станів часто криється в тому, що вони протікають на тлі інших захворювань, наприклад, тонзиліту, вегето-судинної дистонії, астено-невротичного синдрому та ін. Або навпаки, причиною хронічних захворювань різних органів може бути патологія в кишечнику. Так, наприклад, затяжні кандидози в гінекології, що не піддаються лікуванню і переходять у хронічні інфекції в урології, дермато-венерології, косметології часто є наслідком нерозпізнаних захворювань органів травлення. У цьому випадку успіх лікування залежить від досвіду і кваліфікації лікаря, його здатності встановити всі причини захворювання і провести комплексну терапію.

У нашому медичному центрі для кожного пацієнта за результатами обстеження розробляється індивідуальна схема лікування. При цьому ведеться постійне відстежування ефективності лікування, як за об'єктивними даними аналізів, так і з суб'єктивних відчуттів пацієнта. Все це дозволяє досягати позитивних результатів навіть в найскладніших випадках захворювання.

Проводяться всі види діагностики захворювань органів травлення, в тому числі лабораторні, вірусні дослідження, визначення Helicobacter pylori, оцінка функціонування сфінктерів жовчних проток.

Наші партнери

http://joomlarulit.com